Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: da:Sant Julià de Lòria
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: da:Sant Julià de Lòria)
[[ca:Sant Julià de Lòria]]
[[cs:Sant Julià de Lòria]]
[[roda:Sant Julià de Lòria]]
[[de:Sant Julià de Lòria]]
[[en:Sant Julià de Lòria]]
[[lt:Sant Chulija de Lorija]]
[[hu:Sant Julià de Lòria közösség]]
[[ro:Sant Julià de Lòria]]
[[na:Sant Julià de Lòria]]
[[nl:Sant Julià de Lòria]]
[[pl:Sant Julià de Lòria]]
[[pt:Sant Julià de Lòria]]
[[ro:Sant Julià de Lòria]]
[[ru:Сант-Жулия-де-Лория]]
[[sq:Sant Julià de Lòria]]
6.057

уредувања