Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Галиција“

с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Historia til Galicia
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Dějiny Galicie)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Historia til Galicia)
[[gl:Categoría:Historia de Galicia]]
[[nl:Categorie:Geschiedenis van Galicië (Spanje)]]
[[nn:Kategori:Historia til Galicia]]
[[pt:Categoria:História da Galiza]]
[[ru:Категория:История Галисии]]
86.434

уредувања