Разлика помеѓу преработките на „255“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ang:255
с (r2.6.4) (Бот Брише: ksh:Joohr 255)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ang:255)
[[af:255]]
[[am:255 እ.ኤ.አ.]]
[[roang:255]]
[[ar:ملحق:255]]
[[an:255]]
[[mr:इ.स. २५५]]
[[ms:255]]
[[ro:255]]
[[nah:255]]
[[nl:255]]
[[pl:255]]
[[pt:255]]
[[ro:255]]
[[qu:255]]
[[ru:255 год]]
4.062

уредувања