Разлика помеѓу преработките на „Мој дом (списание)“

Одземени 3 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
ДОЈДЕ ЗИМА РАНО КУРЧЕ В ГАЌИ МИ Е ЗБРАНО
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}
 
 
Анонимен корисник