Југозападен Регион: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
# [[Податотека:Grb-struga.jpg|30px|border]][[Општина Струга]]
# [[Податотека:Coat of arms of Vevčani Municipality.svg|30px|border]][[Општина Вевчани]]
# [[File:No coatsCoat of arms of Vraneštica Municipality.svgpng|30px]] [[Општина Вранештица]]
# [[Податотека:Grb na zajas.jpg|30px|border]][[Општина Зајас]]