Разлика помеѓу преработките на „113“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ang:113
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 113)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ang:113)
[[af:113]]
[[am:113 እ.ኤ.አ.]]
[[roang:113]]
[[ar:ملحق:113]]
[[an:113]]
[[mr:इ.स. ११३]]
[[ms:113]]
[[ro:113]]
[[nah:113]]
[[nl:113]]
[[pl:113]]
[[pt:113]]
[[ro:113]]
[[qu:113]]
[[ru:113 год]]
24.517

уредувања