Разлика помеѓу преработките на „Општествени науки“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tg:Фанҳои ҷамъиятӣ
с (Бот Додава: kl:Inooqatigiinnik ilisimatusarneq)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tg:Фанҳои ҷамъиятӣ)
[[te:సాంఘిక శాస్త్రం]]
[[th:สังคมศาสตร์]]
[[tg:Фанҳои ҷамъиятӣ]]
[[tr:Sosyal bilimler]]
[[uk:Соціальні науки]]
86.434

уредувања