Разлика помеѓу преработките на „Битка кај Лепанто“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: eu:Lepantoko gudua
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Lepantoko Gudua)
с (r2.7.1) (Бот Менува: eu:Lepantoko gudua)
[[es:Batalla de Lepanto]]
[[eo:Batalo de Lepanto]]
[[eu:Lepantoko Guduagudua]]
[[fa:جنگ لپانتو]]
[[fr:Bataille de Lépante]]
24.517

уредувања