Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: scn:Mari Lìguri
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:دریای لیگوریا)
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Mari Lìguri)
[[ro:Marea Ligurică]]
[[ru:Лигурийское море]]
[[scn:Mari Lìguri]]
[[sk:Ligúrske more]]
[[sl:Ligursko morje]]
86.434

уредувања