Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

с
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Partito del Socialismo Democratico)
с
[[lmo:Partei des Demokratischen Sozialismus]]
[[nl:Partei des Demokratischen Sozialismus]]
[[ja:左翼民主社会党 (ドイツ)]]
[[no:Die Linkspartei]]
[[pl:Die Linkspartei.PDS]]
1

уредување