Палеонтологија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Мења: hu:Őslénytan
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: cy:Paleontoleg)
с (Бот Мења: hu:Őslénytan)
[[he:פליאונטולוגיה]]
[[hr:Paleontologija]]
[[hu:PaleontológiaŐslénytan]]
[[ia:Paleontologia]]
[[id:Paleontologi]]
46.384

уредувања