Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kbd:Категория:Щыгъын
с (r2.7.1) (Бот Додава: tum:Category:Malaya)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kbd:Категория:Щыгъын)
[[it:Categoria:Abbigliamento]]
[[he:קטגוריה:ביגוד]]
[[kbd:Категория:Щыгъын]]
[[ka:კატეგორია:ტანსაცმელი]]
[[sw:Jamii:Mavazi]]
24.517

уредувања