Милан Панчевски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: de:Milan Pančevski
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: ru:Панчевский, Милан)
с (r2.7.1) (Бот Додава: de:Milan Pančevski)
[[Категорија:Комунистичка партија на Југославија]]
 
[[de:Milan Pančevski]]
[[nl:Milan Pantsjevski]]
[[ru:Панчевский, Милан]]
4.062

уредувања