Мем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: cv:Мем
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: zh:模因)
с (r2.7.1) (Бот Додава: cv:Мем)
[[bg:Мем]]
[[ca:Mem]]
[[cv:Мем]]
[[cs:Mem]]
[[cy:Meme]]
86.434

уредувања