Разлика помеѓу преработките на „Список на непризнаени држави“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: pt:Estado não reconhecido
с (r2.6.4) (Бот Менува: pt:Estado não reconhecido)
[[no:Liste over ikke-anerkjente stater]]
[[pl:Państwa nieuznawane]]
[[pt:Estado não- reconhecido]]
[[ro:Lista statelor cu recunoaștere limitată]]
[[ru:Непризнанные и частично признанные государства]]
126.126

уредувања