Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5) (Бот Додава: lmo:1494, sh:1494
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 1494)
с (r2.5) (Бот Додава: lmo:1494, sh:1494)
[[lb:1494]]
[[lt:1494 m.]]
[[lmo:1494]]
[[hu:1494]]
[[mi:1494]]
[[sl:1494]]
[[sr:1494]]
[[sh:1494]]
[[su:1494]]
[[fi:1494]]
43.100

уредувања