Разлика помеѓу преработките на „Франсиско Гоја“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Francisco Goya
с (Бот Менува: lv:Fransisko Goija; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Francisco Goya)
[[pl:Francisco Goya]]
[[pt:Francisco de Goya]]
[[kaa:Francisco Goya]]
[[ksh:Francisco de Goya]]
[[ro:Francisco de Goya]]
6.131

уредување