Разлика помеѓу преработките на „Рак (соѕвездие)“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: id:Kanser
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Cancer (konstelazioa))
с (r2.7.1) (Бот Менува: id:Kanser)
[[hi:कर्क राशि]]
[[hr:Rak (zviježđe)]]
[[id:CancerKanser]]
[[it:Cancro (costellazione)]]
[[he:סרטן (קבוצת כוכבים)]]
24.517

уредувања