Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: mr:एडम स्मिथ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: ps:ادم سمېت)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mr:एडम स्मिथ)
[[hu:Adam Smith]]
[[ml:ആഡം സ്മിത്ത്]]
[[mr:एडम स्मिथ]]
[[arz:ادم سميث]]
[[ms:Adam Smith]]
86.434

уредувања