Предлошка:Корисник de-2: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Германски - средно ниво)
 
Нема опис на уредувањето
<div style="float:left;border:solid #77E0E899B3FF 1px;margin:1px">
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#D0F8FFE0E8FF"
| style="width:45px;height:45px;background:#77E0E899B3FF;text-align:center;font-size:14pt" | '''[[German language|de]]-2'''
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em" | Dieser Benutzer hat '''[[:CategoryКатегорија:UserКорисник de-2|fortgeschrittene]]''' '''[[:CategoryКатегорија:UserКорисник de|Deutschkenntnisse]]'''.[[CategoryКатегорија:UserКорисник de|{{PAGENAME}}]] [[CategoryКатегорија:UserКорисник de-2|{{{PAGENAME}}}]]
|} </div>