Разлика помеѓу преработките на „23 мај“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: dv:މެއި 23
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:23. Meij)
с (r2.7.1) (Бот Додава: dv:މެއި 23)
[[da:23. maj]]
[[de:23. Mai]]
[[dv:މެއި 23]]
[[et:23. mai]]
[[el:23 Μαΐου]]
[[ro:23 mai]]
[[qu:23 ñiqin aymuray killapi]]
[[ru:23 мая]]
[[rue:23. май]]
[[ru:23 мая]]
[[sah:Ыам ыйын 23]]
[[se:Miessemánu 23.]]
24.517

уредувања