Разлика помеѓу преработките на „Размножување“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Reproduccion
с (Отстрането уредувањето на 92.55.104.18 (разговор), вратено на последната верзија на Escarbot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Reproduccion)
[[no:Formering]]
[[nn:Forplanting]]
[[oc:Reproduccion]]
[[mhr:Тӱлымаш]]
[[pnb:جمن]]
[[ro:Reproducere]]
[[qu:Miraykuy]]
[[rue:Розмножованя]]
[[ru:Размножение]]
[[rue:Розмножованя]]
[[simple:Reproduction]]
[[sk:Rozmnožovanie]]
86.434

уредувања