Предлошка:Taxonomy key: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
-->{{{link_target|{{ {{PAGENAME}}|link_target}} }}}{{!}} }}<!--
Now generate link text, including extinction dagger
-->{{#if:{{{extinct|}}}|&dagger;}}{{{link|{{{{PAGENAME}}|link}}}}}]]</code>''' (linksводи toкон {{{link_target|{{ {{PAGENAME}}|link_target}} }}})
|-
|Изумрен?