Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геоморфологија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Categoria:Geomorphologia
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Categoria:Geomorphologia)
[[jv:Kategori:Geomorfologi]]
[[ka:კატეგორია:გეომორფოლოგია]]
[[la:Categoria:Geomorphologia]]
[[lv:Kategorija:Ģeomorfoloģija]]
[[lb:Kategorie:Geomorphologie]]
86.434

уредувања