Волт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Volt (ienheid)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Volt (Mohß))
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Volt (ienheid))
[[hif:Volt]]
[[fr:Volt]]
[[fy:Volt (ienheid)]]
[[fur:Volt]]
[[ga:Volta]]
86.434

уредувања