Бафало (Њујорк): Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Buffalo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:Buffalo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Buffalo)
[[es:Búfalo (Nueva York)]]
[[eo:Bufalo]]
[[eu:Buffalo]]
[[fa:بوفالو، نیویورک]]
[[fo:Buffalo]]
24.517

уредувања