Разлика помеѓу преработките на „Шпагети“

Одземени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: ar:معكرونة (strongly connected to mk:Макарони) Менува: sk:Špageta
с (r2.7.1) (Бот Додава: ilo:Spaghetti)
с (Бот Брише: ar:معكرونة (strongly connected to mk:Макарони) Менува: sk:Špageta)
[[Категорија:Италијанска кујна]]
 
[[ar:معكرونة]]
[[bg:Спагети]]
[[ca:Espagueti]]
[[ru:Спагетти]]
[[simple:Spaghetti]]
[[sk:ŠpagetyŠpageta]]
[[sl:Špageti]]
[[sr:Шпагети]]
85.496

уредувања