Категорија:Починати во 1014 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1014 kuolleet
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 1014)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1014 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1014]]
[[sr:Категорија:Умрли 1014.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1014 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1014]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1557]]
86.434

уредувања