Категорија:Родени во 1319 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1319
с (r2.5.2) (Бот Додава: ar:تصنيف:مواليد 1319)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1319)
[[bpy:থাক:মারি ১৩১৯-এ উজ্জিসিতা]]
[[id:Kategori:Kelahiran 1319]]
[[is:Flokkur:Fólk fætt árið 1319]]
[[it:Categoria:Nati nel 1319]]
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1319]]
86.434

уредувања