Разлика помеѓу преработките на „Епоха (астрономија)“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: fa:مبدأ (ستاره‌شناسی)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Epoke (astronomi))
с (r2.6.4) (Бот Менува: fa:مبدأ (ستاره‌شناسی))
[[es:Época (astronomía)]]
[[eo:Epoko (astronomio)]]
[[fa:مبدامبدأ (ستاره‌شناسی)]]
[[fr:Époque (astronomie)]]
[[gl:Época (astronomía)]]
126.286

уредувања