Разлика помеѓу преработките на „Индоевропски јазици“

с
с (r2.7.1) (Бот Менува: gd:Cànanan Innd-Eòrpach)
[[sl:Indoevropski jeziki]]
[[so:Luqada Hindo Yurub]]
[[ckb:زمانە ھیندوئەورووپایییەکان]]
[[ckb:ھیندوئەورووپی (زمان)]]
[[sr:Индоевропски језици]]
[[sh:Indoevropski jezici]]
24.517

уредувања