Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Плян Барбароса
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:اوپریشن باربروسا)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Плян Барбароса)
[[az:Barbarossa əməliyyatı]]
[[be:План Барбароса]]
[[be-x-old:Плян Барбароса]]
[[bs:Operacija Barbarossa]]
[[bg:Операция Барбароса]]
86.434

уредувања