Разлика помеѓу преработките на „Логотет“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: ar:لغثيط
с (r2.6.3) (Бот Додава: el:Λογοθέτης)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ar:لغثيط)
[[Категорија:Управување со Византија]]
 
[[ar:لغثيط]]
[[bg:Логотет]]
[[el:Λογοθέτης]]
126.090

уредувања