Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.1) (Бот Додава: tet:Bogotá
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:波哥大)
с (r2.5.1) (Бот Додава: tet:Bogotá)
[[ro:Bogotá]]
[[qu:Bogotá]]
[[ru:Богота]]
[[rue:Боґота]]
[[ru:Богота]]
[[sco:Bogotá]]
[[sq:Bogotá]]
[[ta:பொகோட்டா]]
[[roa-tara:Bogotá]]
[[tet:Bogotá]]
[[th:โบโกตา]]
[[tr:Bogotá]]
59.415

уредувања