Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јазик“

Додадени 44 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Kategoriya:Til, rmy:Shopni:Chhib
с (r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Kategoriya:Til, rmy:Shopni:Chhib)
[[koi:Категория:Кыв]]
[[pt:Categoria:Linguagem]]
[[kaa:Kategoriya:Til]]
[[ro:Categorie:Limbă]]
[[rmy:Shopni:Chhib]]
[[qu:Katiguriya:Rimay]]
[[ru:Категория:Язык]]
24.517

уредувања