Информација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: mr:माहिती
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: jv:Informasi)
с (Бот Додава: mr:माहिती)
[[hu:Információ]]
[[ml:ഇൻഫർമേഷൻ]]
[[mr:माहिती]]
[[ms:Maklumat]]
[[mn:Мэдээлэл]]
[[ro:Informație]]
[[qu:Willa]]
[[ru:Информация]]
[[rue:Інформація]]
[[ru:Информация]]
[[sah:Информация]]
[[sq:Informacioni]]
8.502

уредувања