Разлика помеѓу преработките на „Ѓумушхане (покраина)“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ro:Provincia Gümüşhane
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:صوبہ گوموشخانے)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ro:Provincia Gümüşhane)
[[pt:Gümüşhane (província)]]
[[crh:Gümüşhane (il)]]
[[ro:Provincia Gümüşhane]]
[[ru:Гюмюшхане (ил)]]
[[ckb:پارێزگای گوموش هانە]]
126.525

уредувања