Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Eleutherus
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Eleuterio)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Eleutherus)
[[ja:エレウテルス (ローマ教皇)]]
[[no:Eleuterius]]
[[nds:Eleutherus]]
[[pl:Eleuteriusz (papież)]]
[[pt:Papa Eleutério]]
86.434

уредувања