Разлика помеѓу преработките на „Планина“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5) (Бот Додава: ace:Gunong Менува: zh-yue:山
с (r2.7.1) (Бот Додава: ps:غر)
с (r2.5) (Бот Додава: ace:Gunong Менува: zh-yue:山)
[[Категорија:Планини|*]]
 
[[ace:Gunong]]
[[af:Berg]]
[[ar:جبل]]
[[wuu:山]]
[[yi:באַרג]]
[[zh-yue:山]]
[[zh:山]]
43.100

уредувања