Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додаден 31 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Хуан Карлас I
с (r2.6.4) (Бот Додава: nah:Juan Carlos I)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Хуан Карлас I)
[[ast:Xuan Carlos I d'España]]
[[zh-min-nan:Se-pan-gâ ê thâu I ê Juan Carlos]]
[[be:Хуан Карлас I]]
[[be-x-old:Хуан-Карлас I]]
[[bs:Juan Carlos, kralj Španije]]
86.434

уредувања