Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Marina.mickovska/Имиграција“

Создадена страница со: {{Во изработка}} '''Имиграција''' е воведување на нови луѓе во живеалиште или население. ...
(Создадена страница со: {{Во изработка}} '''Имиграција''' е воведување на нови луѓе во живеалиште или население. ...)
(нема разлика)
89

уредувања