Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: la:Volgogradum
с (r2.7.1) (Бот Менува: cu:Вльгоградъ)
с (r2.7.1) (Бот Менува: la:Volgogradum)
[[ka:ვოლგოგრადი (ქალაქი)]]
[[kv:Волгоград]]
[[la:VolgogradVolgogradum]]
[[lv:Volgograda]]
[[lt:Volgogradas]]
24.517

уредувања