Елимеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: pl:Elimeja
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: ca, el, en, es, it)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Elimeja)
[[es:Elimia]]
[[it:Elimiotide]]
[[pl:Elimeja]]
4.062

уредувања