Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:سامارا
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Samara, Roushie)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:سامارا)
[[eo:Samara (urbo)]]
[[eu:Samara]]
[[fa:سامارا]]
[[fr:Samara (Russie)]]
[[ko:사마라 (사마라 주)]]
[[kl:Samara]]
[[ka:სამარა (რუსეთი)]]
[[koi:Самара]]
[[kv:Самара]]
[[la:Samara (Russia)]]
[[nn:Samara]]
[[mhr:Самара]]
[[koi:Самара]]
[[pl:Samara (miasto)]]
[[pt:Samara (Rússia)]]
24.517

уредувања