Разлика помеѓу преработките на „970“

Одземени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: nah:970 Брише: he:970 Мења: mr:इ.स. ९७०
с (Бот Додаје: mi:970)
с (Бот Додаје: nah:970 Брише: he:970 Мења: mr:इ.स. ९७०)
[[fr:970]]
[[gl:970]]
[[he:970]]
[[hi:970]]
[[hr:970.]]
[[map-bms:970]]
[[mi:970]]
[[mr:.स. ९७०]]
[[ms:970]]
[[henah:970]]
[[nap:970]]
[[new:९७०]]
[[ro:970]]
[[ru:970 год]]
[[ru-sib:970]]
[[scn:970]]
[[sk:970]]
43.100

уредувања