Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Tzvetan Todorov
с (Отстрането уредувањето на 78.249.60.116 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Tzvetan Todorov)
[[it:Cvetan Todorov]]
[[ja:ツヴェタン・トドロフ]]
[[no:Tzvetan Todorov]]
[[pl:Tzvetan Todorov]]
[[pt:Tzvetan Todorov]]
86.434

уредувања