Предлошка:MathWorld: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с (ситна промена)
сНема опис на уредувањето
{{{author|[[Ерик В. Вајсштајн]]}}}, ''[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]'' на [[MathWorld]]. {{en}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за цитирање|MathWorld]]