Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Marilyn Monroe
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Мэрилин Монро)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kaa:Marilyn Monroe)
[[pl:Marilyn Monroe]]
[[pt:Marilyn Monroe]]
[[kaa:Marilyn Monroe]]
[[ksh:Marilyn Monroe]]
[[ro:Marilyn Monroe]]
[[qu:Marilyn Monroe]]
[[ru:Мэрилин Монро]]
[[rue:Мерілін Монро]]
[[ru:Мэрилин Монро]]
[[sah:Мэрилин Монро]]
[[sc:Marilyn Monroe]]
24.517

уредувања