Разлика помеѓу преработките на „Харон (месечина)“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
с (r2.7.1) (Бот Менува: be-x-old:Харон (спадарожнік))
с (r2.7.1) (Бот Менува: be:Харон, спадарожнік Плутона)
[[bn:ক্যারন (উপগ্রহ)]]
[[zh-min-nan:Charon (oē-chheⁿ)]]
[[be:Харон, (спадарожнік) Плутона]]
[[be-x-old:Харон (спадарожнік)]]
[[br:C'haron (loarenn)]]
24.517

уредувања