Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Socialisme
[[no:Sosialisme]]
[[nn:Sosialisme]]
[[oc:Socialisme]]
[[pnb:سوشلزم]]
[[nds:Sozialismus]]
86.434

уредувања